Projektas „Sveikata visus metus 2022“

Straipsnio data 2022-03-03

Projektai

Gimnazijos 7 klasės 16 mokinių su klasės vadove Tatjana Paškel priėmė iššūkį ir užpildę dalyvio paraišką projektui „Sveikata visus metus 2022“ leidosi į Lietuvos mokinių neformaliojo  švietimo centro projekto sveikatos užduočių kelionę vasario –gruodžio mėn. Šio projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Kartu su kitais projekto dalyviais kiekvieną mėnesį mūsų komanda „SVvirusas“ (Sveikatos virusas) pagal pateiktą temą, remdamasi savo patirtimi bei informacija, gauta iš tėvų, mokytojų, kitų šaltinių, sieks įgyvendinti kūrybinius mėnesio iššūkius.

Projekto vasario mėnesio iššūkis „Sveikas vargšas turtingesnis už ligotą karalių“. Mes daug diskutavome kas yra turtas, ko nenupirksi už pinigus, nes jų „karaliai“ turi, o „vargšai“ ne. Aktyviai rinkome įrodymus, kad sveikata-  neįkainuojamas turtas.

Kviečiame pažiūrėti mūsų komandos kūrybinį iššūkio įgyvendinimą.

Tatjana Paškel, technologijų ir chemijos mokytoja,
komandos „SVvirusas“ vadovė