Projektas „Gimnazijos metraštis“

Straipsnio data 2016-09-06

„Gimnazijos metraštis“

Projekte dalyvauja 6-8, IG-IIG klasių mokiniai.

Projektu siekiama  tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo kultūrą ne tik gimnazijoje, bet ir Marijampolio bendruomenėje, o kartu ir stiprinti gimnazijos ryšį su bendruomene, ugdyti kūrybiškumą,  mąstymo autentiškumą, grupinio bendravimo įgūdžius.

Projekto uždaviniai:

• Sistemingai informuoti kaimo bendruomenę ir  visuomenę  apie gimnazijos veiklą gimnazijos svetainėje.
  • Įtraukti Marijampolio bendruomenės narius į bendrą veiklą.
  • Sudaryti sąlygas įvairiapusiams mokinių gebėjimams ugdytis, skelbiant informaciją infocentre.
  • Rinkti, tvarkyti, apdoroti informaciją apie gimnazijos mokinius, mokytojus, gimnazijoje vykstančius renginius, veikiančius būrelius, vykdomus projektus, išvykas, edukacines pamokas.
  • Kūrybiškai kaupti surinktą medžiagą kompiuterinėse laikmenose.
  • Mokyti apipavidalinti tekstą.
  • Tvarkyti skaitmenines nuotraukas.
  • Išmokti kurti tinklapius.

Numatomas rezultatas

Į projekto įgyvendinimą numatoma įtraukti 1-IVG  klasių mokinius, mokytojus ir Marijampolio bendruomenės narius, todėl tikimasi kūrybingai veikiant tampresnių  ryšių tarp bendruomenės narių. Kils bendravimo ir bendradarbiavimo kultūra gimnazijoje, atsakomybė. Bendra veikla skatins kritiškai mąstyti. Sustiprės gimnazijos ryšys ir vaidmuo Marijampolio bendruomenėje. Visuomenė bus nuolat informuojama apie gimnazijoje vykstančius ir vyksiančius renginius, veiklas, laimėjimus ir kt.

Projekto vadovas                                                         Regina Garpuškinienė, informatikos mokytoja metodininkė