Priešmokyklinukai atėjo į gimnaziją

Straipsnio data 2014-11-07

„Aš – bendruomenės narys“

2014 m. lapkričio 7 dieną priešmokyklinė grupė apsilankė gimnazijoje. Projekte dalyvaujantys gimnazijos mokiniai vaikučiams ir jų auklėtojoms aprodė gimnazijos patalpas, papasakojo apie skirtumus tarp gimnazijos ir darželio. Pasirodo, kad vaikams darželyje labai patinka miegoti ir keletas auklėtinių nuliūdo, kad gimnazijoje nėra lovų. Vaikams buvo suteikta galimybė atsisėsti į pirmoko suolą būsimoje klasėje. Mokytoja Janina Nastaravičienė supažindino su pirmoko dalia ir papasakojo apie būsimą jų pirmąją mokytoją Kristiną. Darželinukai taip pat apsilankė valgykloje, bibliotekoje, akvariume, kai kuriose klasėse, bet labiausiai įspūdį jiems paliko – sporto salė. Sporto salėje mus priėmę kūno kultūros mokytojai leido pažaisti su kamuoliu, o Robertas Polonski pademonstravo keletą fizinių pratimų. Apsilankymo gimnazijos valgykloje metu mokiniams paaiškinta, kad čia jie turės už savo pinigėlius patys nusipirkti kokius tik nori pietus. Atsisveikinę su vaikučiais projekto dalyviai toliau kibo į mokslus, o darželinukai nuėjo gultis pietų miego.

Projekto vadovė Renata Repeikienė.