Reklama socialiniuose tinkluose

Straipsnio data 2017-03-13

„Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“ Projektai

Kovo 13 dieną IIG klasės mokiniai turėjo unikalią galimybę sužinoti, kaip yra daromos reklamos socialiniuose tinkluose. Mokiniai klausėsi organizacijos nenesiosi.lt atstovo Donato Talučio, kuris sakė, jog Facebook šiuo metu žino daugiausiai apie interneto vartotojus, tad pravartu žinoti, kaip turimas geras idėjas paversti verslu bei iškomunikuoti visam pasauliui. Praktiškai pademonstravęs, kaip kurti reklamą, svečias pasakojo, kaip socialiniuose tinkluose galima siūlyti savo prekes ir paslaugas, kiek tokios reklamos kainuoja, kokio poveikio galima tikėtis atsirinkus tikslinę, siūloma preke ar paslauga susidomėjusių  galimų pirkėjų grupę. Nors mokiniai dar negalvoja apie savo įmonių  kūrimą, tačiau verslo pradžiamokslio pirmąjį puslapį kartu su svečiu jie jau perskaitė. Galbūt tai paskatins juos realizuoti savo verslo idėjas. Sėkmės gimnazistams.

Edita Kazakevičiūtė-Etlioglu, lietuvių k. mokytoja metodininkė