Projektas „Vaikai moka būti saugūs“

Straipsnio data 2016-02-05

Išvykos ir ekskursijos Projektai

Nuo mažens vaikams būtina įskiepyti supratimą apie tinkamą elgesį kelyje ir atsakomybę už savo veiksmus. Vaikams turi būti suprantamai paaiškinamos pagrindinės saugaus elgesio kelyje taisyklės. Gimnazijoje tai daroma. Bet nepamirškime, kad geriausia ugdymo priemonė – pačių suaugusiųjų tinkamas elgesys.

Vasario 5 dieną 2 ir 3 klasių mokiniai dalyvavo projekte „Vaikai moka būti saugūs“, kuris vyko vairavimo mokykloje „Eurodraivas“. Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su psichologiniais saugaus eismo ypatumais, išbandė praktines užduotis. Smagiai ir turiningai praleistas laikas leidžia geriau įsiminti saugaus eismo reikalavimus. Vaikai atliko saugaus eismo taisykles įtvirtinančias užduotėles, smagiai ir naudingai praleido laiką, iš policijos darbuotojos gavo saugaus eismo patarimų, „išlaikė egzaminą“, gavo patvirtinantį dokumentą.

Pradinio ugdymo mokytojos A. Andrikonienė ir R. Makarevičienė