„Smalsučių“ viešnagė mokykloje

Straipsnio data 2014-03-25

„Aš – bendruomenės narys“ Projektai

Kovo 25d. projekto „Aš – bendruomenės narys“ dalyviai pasisvečiuoti į mokyklą pakvietė mažuosius savo draugus iš Marijampolio lopšelio – darželio priešmokyklinės grupės „Smalsučiai“. IGb klasės mokinės:  Monika, Agata, Anita ir Laura, – visos viešnagės metu rūpestingai globojo darželinukus. Pirmiausia visi patyrinėjome fizikos kabinetą, kur mokytojas Artūras Masevičius, pasitelkęs IT, papasakojo apie žvaigždynus, Saulės sistemos planetas, pademonstravo daug įdomių įrenginių ir modelių. Visiems buvo labai įdomu apžiūrėti teleskopą, vaikučiai galėjo jo pagalba patyrinėti aplinką. Tiesa, nei žvaigždžių, nei planetų nepamatėme, nes buvo šviesus metas, tačiau ir taip patyrėme daug malonių įspūdžių. Vėliau sekė sportinė užduotis. Monika paaiškino žaidimo „Valgomas – nevalgomas“ taisykles ir visi kartu linksmai žaidėme. Įdomiai ir linksmai praleidę laiką, atsisveikinome iki kito susitikimo.  Susitikimo akimirkos nuotraukose.

Zita Prelgauskienė