Išvyka į LVJC organizuotą Švietimo savaitės renginį „Šok į tvaraus gyvenimo stilių”

Straipsnio data 2013-11-21

„Aš – bendruomenės narys“ Projektai

2013 m. lapkričio 21 d. projekto „Aš – bendruomenės narys” nariai kartu su etikos mokytoja Zita Prelgauskiene vyko į LVJC organizuotą Švietimo savaitės renginį „Šok į tvaraus gyvenimo stilių”. Veiksmo diena buvo skirta pilietiškumo skatinimui tarp vaikų, jaunimo ir mokytojų. Analizuodami įvairius klausimus ir dalyvaudami veiklose mokiniai formavo savo atsakingo vartojimo įgūdžius ir mokėsi, kaip mokyklos gyvenimas gali tapti tvaraus gyvenimo stiliaus pavyzdžiu, kokius tvaraus ir atsakingo gyvenimo įgūdžius privalo ugdytis mokiniai. Mokiniai dalyvavo paskaitose ir kūrybinėse dirbtuvėse: „Vartojimas kitaip“, „Pasaulis ir Aš“, LESTO projektas „Tiek, kiek reikia“, interaktyviame užsiėmime „Labas, aš esu Europos pilietis“.

Projekto “Aš – bendruomenės narys” vadovė Zita Prelgauskienė