Susipažinimas darželyje

Straipsnio data 2013-11-19

„Aš – bendruomenės narys“ Projektai

Šiais metais mokyklos projekto „Aš – bendruomenės narys“  komanda pasipildė naujais nariais. Prie jau ketvirtus metus besidarbuojančių 11 kl. mergaičių prisijungė 9 ir 10 klasių mergaitės. Artimiau susipažinti padėjo bendra veikla, kurios metu origamio metodu, vadovaujami Ivonos Puzyno, kūrėme tolerancijos gėles. Lapkričio 19 d. iškeliavome į Marijampolio lopšelį – darželį, kad susipažintume su vaikais, kurie kitų metų rugsėjo 1–ąją atsisės į mokyklinį suolą. Susipažinimas buvo susietas su ką tik praėjusia Tolerancijos diena: kiekvienas ieškojome, kuo išsiskiriame iš kitų ir kuo esame panašūs, vaikams praktiškai paaiškinome tolerancijos sąvoką, padovanojome  tolerancijos gėles. Vėliau  žaidėme linksmą susipažinimo žaidimą. Susipažinimo akimirkos nuotraukose.

Agata Veršalovič, 9 b klasė