Penktokai – projekto „My friend the dog“ dalyviai

Straipsnio data 2013-12-01

Projektai

Sklando posakis, kad šuo – geriausias žmogaus draugas. Su šia mintimi sutinka ir septyni 5 klasės mokiniai, kurie dalyvavo tarptautiniame projekte „My friend the dog“. Projekto užduotis labai paprasta – atsiųsti nuotrauką, kurioje esi nusifotografavęs kartu su savo geriausiu draugu – šuniuku. Savo nuotraukas siuntė Viktorija, kuri kartu su savo dviem augintiniais pudeliukais įsiamžino dar pavasarį, kai žydi sodai. Gabriela ir Vakarė turi augintinius, kurie kaip sargybiniai ištikimai saugo namus. Patriko šuneli s- visai nesargus, tačiau labai mielas ir žaismingas. Agnė taip pat tikina, kad jai smagu žaisti su savo, kad ir nekilmingu, tačiau labai ją mylinčiu šuniuku. Aistės augintinio šuniuku nepavadinsi – tai tikrai didžiulis šuo, bet visai nepavojingas, labai myli vaikus ir noriai su jais žaidžia. Adrianai taip pat smagu padūkti su jos augintiniu.

Apie savo šunelius mokiniai papasakojo savo draugams, taip pat klasės valandėlės metu visi pasidžiaugėme, kad ir kitų projekte dalyvavusių vaikų šuniukai labai mieli ir tikrai verti geriausio draugo vardo (projekte dalyvavo Rumunijos, Lenkijos, Graikijos ir kitų šalių mokiniai).

E. Kazakevičiūtė, 5 kl. auklėtoja, lietuvių k. vyresn. mokytoja