Projektas „Aš ir tu atsargūs, kai slidu“

Straipsnio data 2019-01-31

Projektai

Sausio mėnesį saugaus eismo būrelį lankantys mokiniai, kartu su būrelio vadove Rasa Makarevičiene dalyvavo projekte „Aš ir tu atsargūs, kai slidu“. Užsiėmimų metu, aptarinėdami kasdienes situacijas, vaikai sužinojo kokie  pavojai tyko žiemą gatvėse. Mokiniai dalindamiesi patirtimi išsiaiškino, kaip reikia saugiai pereiti kelią, kaip elgtis einant slidžiu kelkraščiu, kur žiemą galima  žaisti, kad nekiltų pavojus gyvybei. Mokiniai, siekdami įspėti vairuotojus bei pėsčiuosius, apie gresiančius pavojus, gamino plakatus, atvirukus, kūrė  eilėraščius. Apsivilkę ryškiaspalvėmis liemenėmis aplankė Marijampolio kaimo bendruomenės narius: gimnazijos darbuotojus, lankėsi seniūnijoje, parduotuvėje, kalbino praeivius gatvėje bei vairuotojus, visiems deklamavo eilėraščius, dovanojo pagamintus atvirukus, skatindami visus būti atsargiais slidžiame kelyje. Tikime, kad dabar pėstieji ir vairuotojai elgsis atsakingiau ir atsargiau kelyje.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Makarevičienė