Projektas „Išlaisvink savo kūrybiškumą su VR“

Straipsnio data 2018-11-29

Projektai

Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos 5-6 klasių mokiniai su informacinių technologijų mokytoja Regina Garpuškiniene dalyvavo vykdomame projekte „Išlaisvink savo kūrybiškumą su VR“. 2018 m. lapkričio 29 d. mokiniams užsiėmimą organizavo labdaros ir paramos fondas „Auginame ateitį“.  Veiklos truko 3 pamokas. Užsiėmimus IT kabinete pravedė lektoriai: Linas Jurkštas ir Gabrielius Zapalskis. Pirmiausia Gabrielius pravedė kelis linksmus susipažinimo žaidimus, atliko kartu smagią mankštą. Vėliau lektoriai  papasakojo apie galimybę susikurti savo virtualų pasaulį. Lektorius Linas parodė, kaip tai daroma. Žingsnis po žingsnio lektorių padedami mokiniai, dirbdami porose ir individualiai, susikūrė savo virtualius pasaulius. Teko daug paplušėti, kol pasigamino  3D akinius. Vėliau mokiniai per juos žiūrėjo į savo sukurtus virtualius pasaulius.

Mokiniams pamoka labai patiko. Jiems labai patiko kurti savo pasaulį kompiuteriu su jiems dar nematyta programa ir patiems gaminti VR akinius. Nors akinius nebuvo lengva pasigaminti, bet gerai, kad mokytojai ne tik rodė, bet ir buvo šalia bei padėjo mokiniams. Mokiniai pasakoja, kad akinius dar vis naudoja ir naudos.

Regina Garpuškinienė. IT mokytoja metodininkė