Skaitome knygą darželio auklėtiniams

Straipsnio data 2016-12-22

„Aš – bendruomenės narys“ Projektai

Tęsdami bendradarbiavimą su Marijampolio lopšeliu-darželiu, gruodžio 22 d. būrys projekto  „Aš – bendruomenės narys“ dalyvių nuvyko pas savo mažuosius draugus iš priešmokyklinio amžiaus vaikų grupės „Pelėdžiukai“. Šį kartą mokiniai skaitė kvapą gniaužiančią istoriją – detektyvą „Ieškomas knygų vagis – triušis Ralfis“. Tai pasakojimas apie triušį Ralfį, kuris, kaip ir visi triušiai, mėgsta morkas ir kopūstus. Tačiau jis turi ir vieną išskirtinę silpnybę – už viską labiausiai jis dievina… knygas! Susikaupę ir susidomėję darželinukai apspito gimnazistus ir klausėsi jų įtraukiančio skaitymo. Padiskutavę apie knygas ir triušį, visi kartu kibo iliustruoti tik ką perskaitytą knygą. Valanda greit prabėgo, teko atsisveikinti, pažadant aplankyti dar ir dar kartelį.

Regina Garpuškinienė, projekto „Aš – bendruomenės narys“ vadovė