Taip paprasta dalintis gerumu…

Straipsnio data 2016-12-15

„Aš – bendruomenės narys“ Projektai

2016 m. gruodžio 15 d. važiavome į Prūdiškių socialinės globos namus aplankyti ir pasveikinti su artėjančiomis šventėmis ten gyvenančius žmones. Tęsėm bendradarbiavimą su Prūdiškių socialinės globos namais ir mūsų gimnazijos tradiciją – gerumo akciją, kuomet gimnazijos mokiniai per technologijų, dailės, informacinių technologijų bei lietuvių k. pamokas skirtingomis technikomis gamina Kalėdinius atvirukus. Gimnazistai nuoširdžiai darė atvirukus, kūrė sveikinimus, palinkėjimus ir juos užrašė. Ten atvykę likome nustebę, nes vienas iš gyventojų pademonstravo savo padarytą filmuką. Dėl tam tikrų susiklosčiusių aplinkybių, negalėjome parodyti savojo. Mes įteikėm kiekvienam po atviruką. Už mūsų gerumą jų bendruomenė įteikė mums rankų darbo pagamintą tortą.

Šv. Kalėdų išvakarėse, gruodžio 22 d. dalinome mokinių sukurtus atvirukus ir sveikinimus Marijampolio ambulatorijos, seniūnijos, bibliotekos, parduotuvių darbuotojams, sveikinome bendruomenės narius.

Justyna Zinkevič, IIG kl. mokinė, projekto „Aš – bendruomenės narys“ dalyvė