Konferencija „Mokykla ugdo sveiką vaiką”

Straipsnio data 2016-11-04

Konkursai Projektai

Lapkričio 4 dieną Lietuvos Respublikos Seime vyko respublikinė konferencija „Mokykla ugdo sveiką vaiką“, kurioje buvo nagrinėjami mokinių sveikos gyvensenos, mitybos, fizinio aktyvumo problemos. Konferencijoje pranešimą skaitė ir 8 klasės mokinė Ingrida ir Emilija. Merginos konferencijos dalyviams pasakojo, kaip joms ir bendraklasiams praėjusiais metais sekėsi dalyvauti „Sveikatiados“ projekto konkurse „Sveikuoliai – šaunuoliai“. Kaip žinia, mokiniai laimėjo 1-ąją vietą ir buvo apdovanoti prizu- savaitės stovykla kaimo turizmo sodyboje. Taigi pranešėjos kalbėjo apie tai, kas mokinius motyvuoja įsitraukti į veiklas, kaip projektas pakeitė jų tarpusavio santykius, kokią teigiamą įtaką turėjo klasės mikroklimatui. Mokinės akcentavo, kad tam, jog tikslas būtų pasiektas, reikia susivienyti ir palaikyti vienas kitą – būti tikra komanda.

Edita Kazakevičiūtė-Etlioglu, 8 kl. auklėtoja