Pažintis su darželinukais

Straipsnio data 2016-10-05

„Aš – bendruomenės narys“ Projektai

Nauji mokslo metai – naujos pažintys:)

Šiemet į projekto „Aš – bendruomenės narys“ veiklą įsitraukė ir 6-8 kl. mokiniai, o priešmokyklinės grupės gretas užėmė kiti vaikučiai. Todėl 2016 m. rugsėjo 22 d. vėl ėjome susipažinti su mažaisiais draugais iš Marijampolio lopšelio-darželio į priešmokyklinio amžiaus vaikų grupę „Pelėdžiukai“, kurią lanko 6-7 metų vaikai, grupėje dirba auklėtoja Veslava. Išmokę sužaisti kelis susipažinimo žaidimus,  mokiniai pravedė juos darželinukams.  Stebino gera vaikų atmintis, kai reikėjo atkartoti visų vardus.  Visiems buvo labai smalsu sužinoti, kas gi gyvena stebuklingoje dėžutėje bei papasakoti, ką joje matė. Mesdami kamuolį visi papasakojo apie save ir savo pomėgius.

Projekto narių pageidavimu spalio 5 d. svečiavomės ir mišraus amžiaus vaikų grupėje lenkų ugdomąja kalba „Boružėlės“ (Biedronki), kurią lanko 2-7 metų vaikai, grupėje dirba auklėtoja Juliana. Mokiniams buvo iššūkis bendrauti su nedrąsiais vaikučiais, bet susipažinimo žaidimus pravedėm ir pažadėjom juos aplankyti dar kartelį.

Projekto vadovė Regina Garpuškinienė