Dalyvavimas projekte „Virtualus vietovės gidas“

Straipsnio data 2016-06-23

Projektai

Mūsų, Marijampolio Meilės Lukšienės gimazijoje, vasario-birželio mėnesiais buvo vykdomas projektas „Virtualus vietovės gidas“. Tai neformalaus ugdymo „IT projektų vadyba ir komandinis darbas“ užsiėmimai, kurį organizavo VIPT, o vedė informatikos mokytoja Regina Garpuškinienė.  Užsiėmimus lankė 16 mokinių. Ketvirtadieniais, po šešių pamokų, Informatikos kabinete susirinkdavo 5–IG klasių mokiniai. Visi ateidavo su gera nuotaika ir noru bendrauti, pabūti kartu, pažaisti susipažinimo, savęs ir draugų pažinimo, komandą formuojančius žaidimus. Įsimintiniausi šių mėnesių žaidimai – tai tilto statymas ir kai reikėjo nuspręsti, kam gi bus atiduota širdis „Jūs privalote turėti širdį“. Užsiėmimų metu mokiniai ne tik linksmai leido laiką, bet dirbdami kamandoje sukūrė virtualų Marijampolio gidą, kurį galima pamatyti čia:

Mokinių mintys: „Kiekvienas turime originalių, iš pirmo žvilgnio, net neįmanomų atlikti idėjų bei minčių. Bet mums neįmanomo nėra nieko! Nors kiekvieno nuomonė skirtinga,  mes gebame vienas kitą išklausyti, galim  vienas kitą papildyti ir sukurti bendrą produktą. Blogų idėjų nebūna, yra išklausomas kiekvienas. Pas mus visada vyrauja gera nuotaika. Kiekvienas iš čia esančių atsakingai ir aktyviai dirba. Todėl belieka įdėti darbo ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.“

Regina Garpuškinienė, projekto  vadovė