Darželinukų viešnagė gimnazijoje

Straipsnio data 2016-03-10

„Aš – bendruomenės narys“ Projektai

2016 m. vasario 10 d. mes į mokyklą atsivedėm savo jaunuosius draugus. Pirmasis etapas prasidėjo darželyje, kai mes, kaip vyresnieji darželinukų draugai padėjome jiems susiruošti, apsirengti. Išėję į lauką sustojome po du, po tris. Kai peržengėme gimnazijos slenkstį, organizavome mažą ekskursiją po gimnaziją, kabinetus. Aplankėme pradinių klasių, geografijos, fizikos, muzikos ir informatikos kabinetus bei biblioteką. Apsilankę ketvirtokų klasėje, priešmokyklinės grupės vaikai susipažino su būsima pirmąja mokytoja Salvija Karčiauskiene, interaktyvioje lentoje dėlionėje atspėjo pasaką. Įžengę į kabinetus, vaikučiai žvalgėsi į visas puses, jiems viskas buvo įdomu, savo akelėmis jie pagavo kiekvieną smulkmeną, klausinėjo kas ir kaip. Muzikos kabinete tapo jaunaisiais muzikantais: muzikos mokytojui leidus, grojo įvairiausiais instrumentais. Informatikos kabinete, darželinukai prisėdo prie kompiuterių ir kūrė savo piešinius apie pavasarį. Iš pradžių jiems buvo sunkoka, bet su mūsų pagalba įveikė visus sunkumus!

Kitais metais mūsų gimnazija sulauks tikrai šaunių pirmokėlių!

Justyna Zinkevič, IG kl., projekto „Aš – bendruomenės narys“ narė