Meilė – tai perlas, kurį suradus reikia saugoti ir branginti.

Straipsnio data 2023-02-14

Gimnazijos gyvenimas

Valentino diena – tai diena skirta meilei. Bet kodėl gi savo meilės simboliu pasirenkame naudoti širdeles? Ogi todėl, kad prieš kelis šimtmečius žmonės tikėjo, kad meilę iš tiesų jaučiame pilna kraujo širdimi… Nuo vasario 6 d. iki vasario 10 d. visa gimnazijos bendruomenė buvo kviečiama rašyti laiškelius artėjančios Šv. Valentino dienos proga ir mesti į tam skirtą Valentino pašto dėžutę, kurią buvo galima rasti pirmo aukšto foje. Vasario 10 d. paštas buvo atidarytas ir laiškai išdalinti adresatams. Tą dieną laiškuose mokiniai rašė ne vien tik meilės prisipažinimus, bet ir nuoširdžius linkėjimus, padėkas už draugystes. Džiugu, kad visa gimnazijos bendruomenė labai aktyviai dalyvavo. Bendrų pastangų dėka, mes sugebėjome atgaivinti šią tradiciją, todėl mokinių veiduose neblėso šypsenos. Tad mylėkime ir būkime mylimi ne tik per Šv. Valentino dieną, bet kiekvieną dieną, nes meilė – tai be galo gražus ir kupinas įvairių spalvų jausmas.

Dovilė ir Dominyka, IIG klasės mokinės