Lietuvių k. ir IT integruotas projektas „Mano planeta“

Straipsnio data 2023-02-15

Gimnazijos gyvenimas

Integruojant lietuvių k. pamokas su informacinių technologijų pamokomis, 7 klasės mokiniai  pagal perskaitytą a. De Sent Egziuperi „Mažasis princas“ sukūrė savo planetas.

Per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas 7 klasės mokiniai susipažino su rašytojo asmenybe, istoriniu kontekstu, kūryba. Mokiniai skaitė filosofinę pasaką „Mažasis princas“ ir drauge su juo, atvykusio iš mažytės tolimos planetos, smalsiai žvelgė į viską, kas vyksta aplink –  keliavo iš vienos planetos į kitą planetą, aptarė jų personažus, vertybes, veiksmo vietą.

Remdamiesi perskaitytu kūriniu, per   informacinių technologijų pamokas jie piešė ir aprašė savo įsivaizduojamą planetą, kurioje jie norėtų gyventi ir pasikviesti savo draugus. Mokiniai kūrė pateiktis, į skaidres įkėlė savo nupieštas planetas ir jas aprašė.

R. Sakalauskienė, lietuvių k. ir literatūros mokytoja metodininkė

R. Garpuškinienė, IT mokytoja metodininkė