Integruoto ugdymo veiklos

Straipsnio data 2023-02-08

Gimnazijos gyvenimas

Vasario 8 d. gimnazijoje nuo 12.30 val. visiems mokiniams organizuojamos integruoto ugdymo veiklos.  Šią integruoto ugdymo veiklų popietę skiriame Vasario 16-osios įprasminimui. Mokiniai dalyvavo dviejų dalių veiklose. Visi 1-4 kl. mokiniai rašė laiškus ateities pradinukui. Laiškų girlianda nusitiesė per visą koridorių 5-IVG kl. mokiniai aptarė Gedimino laiško turinį, siejo su aktualijomis ir kiekvienas sudėjo savo mintis į A4 formato laišką vilniečiui. 132 laiškai susegti į segtuvą. Vėliau 1-IIIG kl. mokiniai buvo pakviesti dalyvauti  kūrybinėse dirbtuvėse, kurias organizavo gimnazijos socialinis partneris – Trakų krašto tradicinių amatų centras. 1, 3-5 kl. mokiniai gamino muilus, antrokai gamino ledinukus ir puošė juos trimis širdžiai maloniomis spalvomis. 6-8 kl. mokiniai vėlė iš vilnos trispalves sages, o IG-IIIG kl. lankstė tradicinius baltų  žalvario žiedus.  Šios veiklos mokiniams ir mokytojams buvo prasmingos, susietos su tradiciniais amatais. Mokiniai ne tik įgijo naujų įgūdžių ir gebėjimų, bet ir džiaugėsi kūrybiška aplinka bei sukurtais darbais.

Tatjana Paškel, direktoriaus pavaduotoja ugdymui