IV G klasės mokinių išvyka į Vilniaus universiteto organizuojamą renginį „Studentas vienai dienai“

Straipsnio data 2022-10-25

Gimnazijos gyvenimas

2022 m. spalio 25 d. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos IV G klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Ugne Rodevičiūte vyko į  Vilniaus universiteto organizuojamą renginį „Studentas vienai dienai“. Mokiniai aplankė Filologijos fakultete vykusį akademinio rašymo seminarą anglų kalba. Kelioms valandoms gimnazistai tapo studentais, sudalyvavo išties naudingoje paskaitoje apie tai, kaip rašyti rašinį per anglų kalbos valstybinį egzaminą. Paskaitos metu VU lektorė Jurga Kasteckienė supažindino mokinius su esė rašymo struktūra, pateikė šešias esė temas, kurias mokiniai turėjo kartu nagrinėti ir aptarti. Šios paskaitos metu mokiniai gavo naudingų patarimų, o taip pat susipažino su įspūdinga Vilniaus universiteto architektūra.

IVG klasės mokinė Viktorija Mažeiko