Europos kalbų diena gimnazijoje

Straipsnio data 2022-09-26

Gimnazijos gyvenimas

Rugsėjo 26 dieną kaip ir kasmet minėjome Europos kalbų dieną. Šią dieną nusprendėme surengti viktoriną jaunesniems gimnazijos mokiniams apie Europą, jos kalbas ir valstybes. Klausimus galvojo visi 5-IIIG klasių mokiniai, o vėliau juos perdavė mums, dvyliktokams. Žodžiu, į šią šventę įsitraukė visi. Pirmieji viktorinoje tarpusavyje rungėsi 5 klasės mokiniai,  laimėtojais tapo komanda  ,,Euro Pa pa pa”. Vėliau savo žinias pasitikrino šeštokai ir septintokai, šioje dvikovoje pergalę pelnė 7kl. komanda ,,Arkliai”   Taip pat tarpusavyje pasiskirstę grupėmis susirungė aštuntokai, o laimėjo komanda ,,Petražolės”. Ir galiausiai vyko įnirtinga kova tarp I G ir II G klasių, pergalę iškovojo IG klasės mokinių komanda ,,Grybai”. Laimėtojus apdovanojome spalvingais diplomais ir įamžinome ant ,,laimėtojų” scenos. Dienos pabaigoje turėjome refleksijos valandėlę kartu su mokytojais ir IIIG klasės mokiniais. Jos metu pasidalinome patirtimi, patirtais iššūkiais ir pasiūlymais kitiems metams. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę išsklaidyti kasdieninę rutiną ir surengti įdomias veiklas gimnazijos mokiniams.

IV G klasės mokinė  Agnežka Stančik