Anglų kalbos dirbtuvės su H. Waters

Straipsnio data 2022-09-16

Gimnazijos gyvenimas

Rugsėjo 16 dieną septintos klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Ugne Rodevičiūte dalyvavo anglų kalbos dirbtuvėse su anglų kalbos mokytoju Harry Waters, kurio aistra yra didinti informuotumą apie klimato kaitą visame pasaulyje. Dirbtuvių metu mokiniai diskutavo žodžio „changemaker” prasmę, diskutavo, kodėl svarbu rūpintis gamta, kaip kiekvienas galime prisidėti prie gamtos išsaugojimo. Taip pat užsiėmimo metu mokiniai žaidė žaidimą, kuriame galėjo pasitikrinti savo žinias apie ekologiją.

Šias dirbtuves mokiniai laimėjo dalyvaudami tarptautiniame “Get Involved!” konkurse, kuriame užėmė pirmą vietą.
Anglų kalbos mokytoja Ugnė Rodevičiūtė

Man labai, labai patiko pamoka, nes aš pirmą kartą turėjau progą gyvai pabendrauti su tikru anglu. Kartais buvo sunku jį suprasti.
Milda Strumskytė, 8 klasė

Man labai patiko pasikalbėti su Harry Waters. Manau, kad kažkiek patobulinau savo anglų  kalbos žinias ir išmokau tam tikrų žodžių apie rūšiavimą. Man ši pamoka buvo naudinga ir įdomi.
Kotryna Gecevič, 8 klasė