Susitikimas su JK autoriumi Edvin Zuckovs

Straipsnio data 2022-11-11

Gimnazijos gyvenimas

2022 metų lapkričio 11 dieną Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje lankėsi Edvin Zuckovs. Edvin yra žinomas dėl savo pirmosios knygos „Jaunas gyvenimas: mėgaukis gyvenimu, kai gali“, kuri buvo išleista, kai jam buvo tik 13 metų. Dėl to jis tapo vienu jauniausių JK ir nepriklausomų rašytojų lygos autorių. Edvin yra ne tik autorius, bet ir PHSE (Asmeninis, socialinis, sveikatos mokymas) mokytojas JK mokyklose. Penkiolikmetis vaikinas dirba su mokyklomis Europoje ir JK vesdamas nuotolines pamokas apie motyvaciją, emocijas ir kitus svarbius klausimus.

Savo paskaitos metu Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje autorius 8-IV G klasių mokiniams pristatė savo knygą, savo patirtis būnant jaunu autoriumi. Taip pat Edvin su gimnazijos mokiniais diskutavo apie paaugliams svarbias temas: motyvaciją, susikaupimą, laiko planavimą, gebėjimą klysti. Po paskaitos autorius gimnazijai padovanojo savo knygą, atsakė į mokiniams rūpimus klausimus.

Gimnazija dėkoja IV G klasės mokinei Agnežkai Stančik, už iniciatyvą ir pagalbą organizuojant susitikimą su autoriumi.

Anglų kalbos mokytoja Ugnė Rodevičiūtė