„Muziejus ant ratų“

Straipsnio data 2024-01-26

Išvykos ir ekskursijos

Gimnazijos trečiokai, STEAM būrelį lankantys vaikai, ketvirtokai ir penktokai šiandien dalyvavo projekto „Muziejus ant ratų“ edukacijoje. Į gimnaziją atvyko „Muziejus ant ratų“  – autobusas, kuriame įrengta interaktyvi veiksmo ekspozicija, skirta pristatyti Lietuvos didžiosios kunigaikštystės švietimo raidą XVI – XVII a. Istorinis turinys autobuse pristatomas strateginio žaidimo pagalba, tad žaidimo metu  mokiniai buvo suskirstyti į dvi komandas ir varžėsi dėl įtakos XVI – XVII a. LDK. Vaikai buvo aktyviai įsitraukę į veiklas, noriai ir sėkmingai jas  atliko. Dirbdami komandose mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti, padėti vieni kitiems, suprasti ir kartu siekti tikslo. Puiki patirtis, naujos žinios, komandinis darbas – visa tai, ko šiandien siekė mūsų gimnazijos mokiniai.
Pradinio ugdymo mokytoja Kristina Tribockė