Integruota matematikos, IT ir fizinio ugdymo pamoka I-IIG kl. Širvintų baseine. Pažintis su Širvintų „Atžalyno” progimnazijos aktyviaisiais tiksliųjų mokslų ugdymo metodais

Straipsnio data 2022-10-12

Išvykos ir ekskursijos

2022 m. spalio 12 dieną Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos I-IIG klasių mokiniai lankėsi Širvintose. Pradžioje vykome į Širvintų baseiną, kur varžėmės plaukimo takelyje. Pasportavę vykome į Širvintų „Atžalyno“ progimnaziją. Mokiniai dalyvavo pamokoje, kurioje susipažino su programavimo ir robotikos vykdomomis veiklomis progimnazijoje. Pamatėme kiek įdomių veiklų organizuojama progimnazijoje. Pasisėmėme naujų idėjų, kurios praskaidrina mokyklos gyvenimą ir daro patrauklų mokiniams. Sutarėme plėsti bendradarbiavimą tarp Marijampolio ir Širvintų švietimo įstaigų, įtraukiant mokinius į projektines veiklas.

Saulius Barevičius, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas

Regina Garpuškinienė, IT mokytoja metodininkė ir
matematikos vyresn. mokytoja