Edukacija „3D kūrybinės dirbtuvės: modeliavimas ir spausdinimas“

Straipsnio data 2022-09-02

Išvykos ir ekskursijos

Rugsėjo 2 d. mes, 6 klasės mokiniai, su klasės auklėtoja Daiva Stakišaitiene dalyvavome edukacijoje „3D kūrybinės dirbtuvės: modeliavimas ir spausdinimas“, kuri vyko Adomo Mickevičiaus bibliotekoje.Edukacijos metu susipažinome su erdvinio geometrinio maketavimo pradmenimis, kuriuos galima pritaikyti kuriant įvairiausius kasdienybėje naudojamus daiktus ar detales, lavinome erdvinį mąstymą. Kūrybinių dirbtuvių studijoje mokėmės naudotis internetine programa „Tinkercad“. Edukacijos vadovas papasakojo, kad 3D spausdintuvu galima išspausdinti ne tik pakabukus, žaisliukus, bet ir indus, pakabas, kompiuterio laikiklius. Dar sužinojome, kad 3D spausdinimas gali užtrukti nuo 30 min. iki vienos dienos ir kad tai priklauso nuo dydžio. Mūsų klasė kūrė raktų pakabukus ir juos spausdino bibliotekos kūrybos laboratorijoje esančiu 3D spausdintuvu. Edukacijoje įgytas žinias ir patirtį bus galima pritaikyti toliau savarankiškai mokantis kurti įvairius daiktus ar tikslių išmatavimų detales.

Šarūnas Baranauskas, 6 klasės mokinys