IG KLASĖS IŠVYKA Į LABYRINTHUS

Straipsnio data 2022-09-02

Išvykos ir ekskursijos

2022 metų rugsėjo 2 d. Marijampolio M. Lukšienės gimnazijos IG klasės mokiniai kartu su auklėtoja Rita Sakalauskiene vyko į ,,LABYRINTHUS”, kur sudalyvavo veiksmo žaidime ,,VIRUSAS 2.0”. Mokinius pasitiko didžiulis labirintas su specialiais garso ir šviesos efektais, dinamiška muzika ir labai daug veiksmo. Žaidime mokiniai buvo padalinti į dvi komandas, kuriose rungėsi tarpusavyje, o speciali kompiuterinė programa sistemino tiek komandos, tiek kiekvieno dalyvio asmeninius rezultatus. Pagrindinė mokinių užduotis buvo  tamsoje slėptis nuo zombių, spręsti galvosūkius bei vykdyti užduotis. Žaidimo metu kiekvienas patyrė visą spektrą emocijų – nuo baimės ir smalsumo iri laimės, kuri apėmė sėkmingai įveikus užduotis ar pabėgus nuo persekiojančių zombių. Pasibaigus žaidimui, mokiniai užsuko užkąsti į greitojo maisto restoraną ir kupini emocijų grįžo namo.

Kotryna Rimašaitė, IG klasės mokinė