Šimtadienis „Atžalynas“

Straipsnio data 2011-02-21

„Epochų kaita“ Šimtadienis

Marijampolio vidurinėje mokykloje LII – oji abiturientų laida ir toliau tęsia mokyklos tradiciją per šimtadienį parodyti savo intelektinę, kultūrinę, bei emocinę brandą – pristatyti reikšmingą pasaulio arba Lietuvos literatūrai kūrinį. Kūrinys atskleidžia aukštas etnines, estetines bei humanistines vertybes. Apie tai ir kalbama Kazio Binkio pjesėje – „Atžalynas“.

Rodomas vaidinimas buvo tik pradžia viso šimtadienio. Po spektaklio dvyliktokai skaitė testamentą ir priesaiką vienuoliktokams, o vėliau vienuoliktokai, kaip priimta, įteikė 100-to dienų kalendorių. Pasibaigus oficialiai daliai dvyliktokai ir mokytojai buvo pakviesti prie vaišių stalo. Ten jų laukė įvairiausi pokštai, žaidimai ir išbandymų metas, kuriuos išmoningai paruošė vienuoliktokai.

12 klasės mokinės Viktorija Sinkevič ir Kristyna Kovalevska

Vaidina (12 kl. mokiniai):
Petras Keraitis – Albertas Osipovičius
Jasius Siaučiukas  – Kristijonas Čiuplinskas
Keraitienė – Lina Sukackaitė
Keraitis – Vytautas Vertal
Auklėtojas Tijūnas – Arnoldas Marcinkevičius
Inspektorė – Renata Svirko
Direktorė – Viktorija Sinkevič
Pliuškienė – Jurgita Janaudytė
Gimnazistės:  Kamilė Karčiauskaitė, Kristina Kovalevska, Loreta Volodkevičiūtė, Božena Statkevič, Alina Maštaler
Įžangą skaitė: Viktorija Sinkevič ir Darius Šakas