Jaunieji miško bičiuliai dalyvavo šventėje „Žaliosios Kalėdos 2015“

Straipsnio data 2015-12-11

Gimnazijos gyvenimas Konkursai

Gruodžio mėnesį Vilniaus miškų urėdijos Parudaminio girininkijos globojami Jaunieji miško bičiuliai dalyvavo konkurse „Kaip aš rūpinuosi gyvąją gamta žiemą“. Būrelių nariai piešė piešinius, fotogafavo gamtą, kūrė filmukus, konstravo lesyklas. Gruodžio 11 dieną, penktadienį, Parudaminio girininkijoje susirinko gausus Jaunųjų miško bičiulių būrys iš Vilniaus miesto ir rajono mokyklų. Moksleivius pasveikino girininkas Genadijus Moroz ir jo pavaduotoja Božena, Vilniaus miškų urėdas Artūras Nanartavičius ir būrys Lietuvos žaliųjų partijos atstovų. Kartu su miškininkais mokiniai rudens gėrybėmis puošė netradicinę Kalėdinę eglę miške, gamino miško žvėreliams pašarui ėdžias, jas pripildė įvairiais skanėstais. Po sunkių darbų visi susirinko prie laužo kur buvo paskelbti konkurso „Kaip aš rūpinuosi gyvąja gamta žiemą“ nugalėtojai. Pirmąją vietą laimėjo Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos IG klasės mokinys Slavomiras Četyrkovskis už sukurtą filmuką „Slavomiro lesykla“. Kiekvienas šventės dalyvis gavo atsiminimo dovanėlių, kuriomis pasirūpino Lietuvos žaliųjų partija. Po apdovanojimų vyko darbų aptarimas, visi miško svečiai vaišinosi karštu sultiniu ir kibinais.

Ačiū šventės organizatoriams už puikiai praleistą laiką miške.

Jūratė Taučiuvienė, JMB „Lūšiukai“ vadovė, biologijos vyresn. mokytoja