Viešnagė Lietuvos Respublikos Seime

Straipsnio data 2015-12-22

Konkursai

Gruodžio 22 dieną IVG klasės mokinės Greta ir Karina kartu su mokytoja Edita lankėsi Seime. Lapkričio mėnesį merginos kartu su kitais klasės draugais rašė rašinius apie Lietuvos valstybingumo stiprinimą, kurį organizavo Jaunieji krikščionys demokratai, pakvietę visus rašinių autorius ir jų mokytojus apsilankyti Seime. Ekskursijos metu buvo papasakota apie architektūrinius pastato sprendimus, priminti Sausio 13-osios įvykiai, apžiūrėtos politikų nuotraukų bei Seimui dovanotų užsienio valstybių politikų delegacijų  dovanų ekspozicijos, apžiūrėta liaudies meno- kabančių sodų- paroda bei keletą minučių mokiniai turėjo galimybę stebėti seimūnų posėdį. Galiausiai visi susirinko posėdžių salėje, kur kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas. Smagu, kad į renginį susirinko daugiau nei pusšimtis mokinių iš įvairių Lietuvos miestų ir kaimelių. Organizatoriai pasidžiaugė, kad rašinių gausa ir atskleistas turinys rodo, jog jaunajai kartai rūpi tėvynės ateitis. Gimnazija taip pat didžiuojasi, kad ugdo patriotiškus žmones.

E. Kazakevičiūtė-Etlioglu, lietuvių k. mokytoja metodininkė