Paskaita apie asmeninių finansų valdymą

Straipsnio data 2015-12-09

PIT

Gruodžio 9 dieną II-IVG klasių gimnazistai klausėsi paskaitos apie finansus, kurią vedė Swedbank atstovas Karolis Buika. Mokiniams buvo vaizdžiai pateikta medžiaga apie taupymą, skolinimąsi, finansų valdymą, studijų ir vartojamąsias paskolas, investavimo galimybes. Kalbėta apie būtinybę atsakingai naudotis pinigais, apskaičiuojant savo asmeninį biudžetą, gaunamas pajamas bei išlaidas, greitųjų kreditų skolinimosi pavojus. Gimnazistai dalijosi savo mintimis apie tai, kaip galima būtų taupyti tam, jog turėtų kuo daugiau pinigų savo trokštamam daiktui įsigyti, pramogai įgyvendinti. Smagu buvo klausytis jaunojo lektoriaus sėkmės istorijos, kuri, tikėtina, paskatins ir mūsų mokinius įnirtingiau kibti į mokslus, sužadins jų mokymosi motyvaciją.

E. Kazakevičiūtė-Etlioglu, lietuvių k. mokytoja metodininkė