Konferencija „Noriu dirbti – misija (ne)įmanoma“

Straipsnio data 2016-02-26

Konkursai PIT

2016 m. vasario 26 d. į Vilniaus lietuvių namus susirinko mokiniai į konferenciją „Noriu dirbti – misija (ne)įmanoma“. Mokiniams buvo suteikta galimybė pasisakyti jiems aktualiais klausimais apie profesijos pasirinkimą, pasidalinti patirtimi, pareikšti nuomonę, įžvalgas, kaip organizuojamas profesinio informavimo darbas jų ugdymo įstaigose.  Mokiniai kalbėjo apie savo asmeninę patirti derinant  mokymąsi ir darbą, savanoriavimą, diskutavo apie galimybes pasiūlyti darbdaviui savo paslaugas, gebėjimą prisistatyti, susikurti CV. Iš viso konferencijoje buvo perskaityta 16 pranešimų. Joje dalyvavo ir mūsų gimnazijos IIIG klasės mokinys Danielius Krasauskas, kuris kalbėjo apie savo paieškas atrasti patinkančią profesiją, daugiausia dėmesio sutelkdamas į apsisprendimą dirbti mokytoju. Nors pedagogo darbas sunkus, tačiau Danieliui jis neatrodo atgrasus, nes darbas su jaunąja karta, jo manymu, visada labai kūrybiškas, o svarbiausia tai, kad gali padėti kitiems. Jo mintys ir pristatymas, kurį lydėjo nemažas jaudulys, patiko konferencijos dalyviams – Danieliaus pranešimas pripažintas vienu geriausių.

Edita Kazakevičiūtė-Etlioglu, lietuvių k. mokytoja metodininkė