Naujametinis karnavalas – 2011

Straipsnio data 2011-12-27

Naujametinis karnavalas

2011 m. gruodžio 27 d. mokykloje vyko naujametinis karnavalas. Aktų salė buvo pilnutėlė žiūrovų. Mokiniai vaidino pasirinktos profesijos atstovus, žaidė įvairius žaidimus ir labai juokėsi. Po pasirodymų visi nuėjo į klases, sėdo prie vaišių stalo, dalinosi dovanomis ir su nekantrumu laukė diskotekos. Diskoteka prasidėjo 18.00 h. sporto salėje, bet nekantrūs mokiniai lūkuriavo gerokai ankščiau. Vos tik sporto salės durys atsivėrė, jie plūste plūdo vidun. Iš pradžių, mokiniai nelabai drąsiai šoko, bet praėjus šiek tiek laiko užsikrėtė uždegančia nuotaika ir trypė kiek tik kojos leidžia. Buvo taip smagu, kad pabaigoje nelabai norėjosi ir namo eiti. Praėjus jau šitiek laiko aš vis dar negaliu pamiršti to šelmiško jausmo šokant. Neabejoju, kad mokiniai su nekantrumu laukia sekančio karnavalo, lygiai taip pat kaip ir aš .

Evelina Stefanovičiūtė, 6 kl. mokinė