Grindų riedulio varžybų sirgaliai

Straipsnio data 2015-04-25

Išvykos ir ekskursijos Sportas

Balandžio 25 dieną entuziastingi sporto mėgėjai, 6 klasės mokiniai, stebėjo tarptautines grindų riedulio rungtynes Vilniuje. Iš pradžių vilniečiai su Ignalinos atstovais rungėsi tarpusavyje, kas gi Lietuvoje yra geriausia komanda. Labai džiugu, kad laimėtojai – mūsų kraštiečiai, kurie įtikinamai nugalėjo svečius iš Ignalinos. Visgi daugiausia dėmesio ir emocijų susilaukė antrosios varžybos tarp Latvijos ir Baltarusijos komandų. Riedulininkų jėgos buvo tikrai apylygės: prireikė ne tik pratęsimo, bet ir jėgų aiškinimosi mušant įvarčius. Pagaliau įtampa atslūgo – nugalėjo baltarusiai. Smagu, kad mokiniai domisi ne tik pačiomis populiariausiomis sporto šakomis, bet ir tokiomis, kurios nesulaukia didelio visuomenės dėmesio. Iš tikrųjų grindų riedulį žaisti smagu.

E. Kazakevičiūtė, 6 kl. auklėtoja