Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos krepšinio turnyras

Straipsnio data 2015-04-21

Sportas

2015 m.  balandžio 21 dieną Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje vyko keturių komandų krepšinio turnyras. Varžybose susitiko: jungtinė gimnazijos mokytojų ir darbuotojų, gimnazijos mokinių, Marijampolio bendruomenės ir Juodšilių „Šilo“ gimnazijos komandos. Turnyras vyko rato sistema, tad visos komandos tarpusavyje susitiko po kartą. Be pralaimėjimų žengusios jungtinė gimnazijos mokytojų ir darbuotojų ir Marijampolio bendruomenės komandos susitiko paskutiniame susitikime, kuriame ir sprendėsi šio turnyro nugalėtojas. Nors ilgą varžybų atkarpą jungtinė gimnazijos mokytojų ir darbuotojų komanda pirmavo, tačiau Marijampolio bendruomenės komanda atsitiesė ir iškovojo pergalę. Treti liko gimnazijos mokiniai.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas