Saugesnio interneto savaitės renginiai gimnazijoje

Straipsnio data 2015-02-13

Gimnazijos gyvenimas

Vasario 9-13 dienomis gimnazijoje vyko Saugesnio interneto savaitės reginiai. Per informacinių technologijų pamokas 5-IVG kl. mokiniai peržiūrėję mokomuosius filmukus, diskutavo apie Interneto teikiamas galimybes, grėsmes, patyčias elektroninėje erdvėje bei būdus, kaip jų apsisaugoti.  Mokiniai savo mintis reiškė ant nupieštų savo delnų. 8 kl. mokiniai per integruotą IT ir anglų k. pamoką (mokytoja D. Jarmolovičiūtė) sudarė raktinių žodžių įdomių formų „žodžių debesų“ parodėlę. IIbG kl. mokiniai stebėjo internetinį  seminarą „E. nusikalstamumo raida“.  3-4 kl. mokiniai per IT būrelio užsiėmimą žaidė žaidimą apie Irmos ir Jurgio nuotykius internete, kuriame reikėjo gerai pagalvoti, kaip teisingai elgtis, bendraujant internete. Bibliotekoje su bibliotekininke D. Rodevičiene pradinių klasių mokiniai po pamokų stebėjo  spektaklį @pasaką „Katinėlis ir gaidelis“, atliko žinių patikrinimo testus.

Visiems rekomenduojame peržiūrėti seminarą internetu „Kaip padidinti Jūsų asmeninį ir šeimos saugumą naudojantis mobiliuoju internetu“.

R. Garpuškinienė, IT mokytoja metodininkė