6 klasės šeimadienis

Straipsnio data 2015-02-28

Gimnazijos gyvenimas

Paskutinę vasario dieną, šeštadienį, gimnazijoje šurmuliavo nemažas būrys šeštokų, atėjusių praleisti pusdienio kartu su savo mama, tėčiu ar netgi abiem. Kadangi vasario mėnuo yra paskelbtas sveikatingumo mėnesiu, tad ir visos šeimadienio veiklos skatino prisiminti, kaip gi tapti sveikesniu. Visų pirma reikėjo įrodyti, kad esame stiprūs ir vikrūs, taigi linksmųjų estafečių rungtys – kamuoliuko ridenimas, įvairių kliūčių įveikimas, draugo nešimas ant rankų- buvo greitai įveiktos. Vėliau mokiniai prieš tėvelius žaidė futbolą ir krepšinį. Gerų emocijų tikrai nestigo: smagu buvo žiūrėti, kaip kamuolį gainioja vaikystę bandę prisiminti šeštokų tėvai. Pasportavę visi sugužėjo į klasę, kur savo jėgas išbandė protmūšyje „Įveik šeštoką“. Tėvelių komanda puikiai susidorojo su užduotimi ir įrodė, kad tai, kas išmokta mokykloje, ir po keliolikos ar net keliasdešimt metų lieka ilgam atminty. Beje, visi gardžiai vaišinomės pačių gamintai užkandžiais ar patiekalais.

Ir kitų klasių mokinius raginame pasikviesti tėvelius į gimnaziją ir organizuoti savo klasės šeimadienį.

E. Kazakevičiūtė, 6 kl. auklėtoja