Tinklinio turnyras su Paberžės „Verdenės“ vidurine mokykla

Straipsnio data 2014-01-22

Sportas

2014 metų sausio mėnesio 22 dieną mūsų mokykloje vyko tinklinio turnyras. Į Marijampolio Meilės Lukšienės vidurinę mokyklą atvyko Paberžės „Verdenės‘‘ vidurinės mokyklos mokiniai. Varžybos buvo organizuotos trijose skirtingose amžiaus ir lyties grupėse. Pirmieji aikštelėje susitiko berniukai (1999 m. gim. ir jaunesni). Vėliau sekė mokyklų rinktinių dvikova. Komandose kovėsi ne tik mokiniai, bet ir buvę mokiniai, bei mokytojai. Pabaigoje susitiko mergaičių (1999 m. gim. jaunesn.) komandos. Varžybose netrūko emocijų, gražių derinių. Turnyro tikslas buvo bendradarbiavimas tarp mokyklų, gerosios patirties sklaida, bei garbaus ir draugiško elgesio ugdymas rungtynių metu. Džiugu, kad turnyras puikiai pavyko ir rezultatas nebuvo  šių varžybų prioritetas. Nors, iš kitos pusės, šaunu, kad šiuo metu mūsų mokiniai įrodė esantys pranašesni tinklinio aikštelėje.

S.  Barevičius, kūno kultūros vyr. mokytojas