Marijampolio šaulių pratybos „Žiemos apsupti“

Straipsnio data 2014-02-09

Sportas

2014 metų vasario mėnesio 7-9 dienomis penkiolika Marijampolio Meilės Lukšienės vidurinės mokyklos jaunųjų šaulių dalyvavo pratybose „Žiemos apsupti“. Vasario septintosios dienos vakare, susirinkę prie mokyklos, jaunieji šauliai turėjo surasti laišką ir atkoduoti jame užšifruotą informaciją. Įvykdę užduotį visi patraukėme į netoliese esantį Žagarės kaimą. Susiskirstę į skyrius pasistatėme būstus ir prasidėjo mokymai. Jaunieji šauliai atliko žvalgybos, puolimo ir atsitraukimo veiksmus. Mokymai vyko visą naktį. Nors ir pavargę, bet linksmi vasario aštuntosios rytą grįžome į mokyklą. Toliau mokymai vyko patalpoje. Jaunieji šauliai mokėsi teorinių dalykų, dalyvavo estafečių ir orientavimosi sporto varžybose. Vakare organizuoti patruliavimo ir budėjimo mokymai. Nors oro sąlygos ir nelepino, manau, pratybų uždaviniai įgyvendinti.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresn. mokytojas