6 klasės išvyka į spektaklį ,,Broliai Liūtaširdžiai“

Straipsnio data 2020-03-01

Išvykos ir ekskursijos

Kovo 1-ąją dieną 6 klasės mokiniai su klasės vadove Rita Sakalauskiene vyko žiūrėti Valstybinio Jaunimo teatro spektaklį, vizualinę garso dramą, ,,Broliai Liūtaširdžiai“.
Šis spektaklis dovana tiek mažam, tiek dideliam.Tai istorija apie dviejų brolių draugystę, ligą, mirtį,  pasiaukojimą, ištikimybę, drąsą.
Spektaklis „Broliai Liūtaširdžiai“ pastatytas kitaip, jame daug tamsos, žavi įvairiomis audiovizualinėmis technologijomis – nuo erdvinio garso iki 3D vaizdo projekcijų. Danų režisierė Kirsten Dehlholm sugebėjo sukurti spektaklį, kuris sužadino mokinių vaizduotę ir pojūčius, nepaliko abejingų tam, kas vyko scenoje. Mokinių mintys apie spektaklį….
Ieva: ,,Man labai patiko, kad pomirtinis gyvenimas buvo pateiktas paslaptingai, vaizdingai“.
Aurelija: ,,Labiausiai patiko stipri brolių meilė, jų drąsa ir kova vienas už kitą“.
Albertas: ,,Broliai tikri draugai, tas ir patiko“.
Karolina: ,,Man patiko 3D vaizdai ir tai, kaip aktoriai perteikė emocijas“.
Patrikas: ,,Sklandus vaidinimas, labai įspūdingos animacijos, aktoriai puikiai vaidino“.
Džiugas: ,,Buvo taip, kaip knygoje, man patiko, buvo įdomu žiūrėti“.

Rita Sakalauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė