Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos futbolininkai- futbolo žaidynių „Golas“ Lietuvos vicečempionai

Straipsnio data 2019-06-18

Sportas

2019 metų birželio 18 dieną NFA stadione, Kaune vyko Lietuvos mokyklų žaidynių „Golas“ (2002 m. gim. ir jaunesnių) Lietuvos didysis superfinalas. Varžybose susitiko 10 stipriausių apskričių komandų. A grupės varžybose Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos futbolininkai įtikinamai įveikė Kauno apskrities nugalėtojus Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos (3:0) ir Alytaus apskrities nugalėtojus Šv. Benedikto gimnazijos (2:0) atstovus. Suskaičiavus taškus iškovota 1 vieta A grupės varžybose. Pusfinalyje susitikome su Rygiškių gimnazijos komanda. Puikiai realizavome susikurtas progas ir įveikėme Marijampolės apskrities nugalėtojus rezultatu 3:0. Didžiajame finale susitikome su Panevėžio apskrities nugalėtojais Ramygalos gimnazijos futbolininkais. Visų rungtynių metu pirmavome, tačiau paskutinę minutę praleidome įvartį ir rungtynės baigėsi taikiai 1:1. Baudinių serijoje sėkmė šypsojosi varžovams. Iškovota 2 vieta Lietuvoje.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas