Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos futbolininkai- Lietuvos mokyklų žaidynių „Golas“ (2002 m. gim. ir jaunesn.) Vilniaus apskrities čempionai

Straipsnio data 2019-05-28

Sportas

2019 metų gegužės 28 dieną LFF stadione, Vilniuje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių „Golas“ (2002 m. gim. ir jaunesnių) Vilniaus apskrities finalinės varžybos. Šiame etape susitiko 5 stipriausios savivaldybių komandos, kurios rungėsi rato sistema. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos futbolininkai įveikė Širvintų L. Stuokos- Gucevičiaus (3:1), Rūdiškių (9:0) ir Švenčionėlių Z. Žemaičio (5:3) gimnazijų komandas. Rungtynėse su Vilniaus V. Sirokomlės gimnazijos komanda apmaudžiai klydome, ko pasekoje, pralaimėjome rezultatu 2:3. Suskaičiavus taškus Marijampolio futbolininkai tapo Vilniaus apskrities čempionais. Tuo pačiu, iškovotas kelialapis į didįjį Lietuvos finalą, kuris vyks birželio 18 dieną Kaune.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas

20190528_1225310