Legendinio „Žalgirio“ futbolininko Rimanto Turskio futbolo turnyras Širvintose

Straipsnio data 2019-05-22

Sportas

2019 metų gegužės 22 dieną Širvintų stadione vyko legendinio „Žalgirio“ futbolininko Rimanto Turskio futbolo turnyras. Jubiliejiniame X- ąjame turnyre rungėsi 6 vaikinų futbolo mokyklų komandos. Tačiau Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijai atstovavo merginų komanda. A grupės varžybose mūsų gimnazijos merginos įveikė Bartkuškio mokyklos- daugiafunkcio centro komandą (2:1), tačiau nusileido Vilniaus futbolo mokyklos atstovams (0:1). Iškovota antroji vieta grupės varžybose suteikė galimybę toliau rungtis 4 komandų finaliniame etape. Tačiau varžytis su vaikinų komandomis buvo sunku. Nusileista Širvintų sporto centro (0:1) ir Maišiagalos (1:2) komandoms. Iškovota 4 vieta Rimanto Turskio futbolo turnyre.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas

20190521_134632