DAROM 2019

Straipsnio data 2019-04-17

Akcija „Darom“

Tikriausiai visi Lietuvos gyventojai žino apie kiekvienų metų pavasarį organizuojamą aplinkosauginę aplinkos tvarkymo akciją „Darom“. Šiemet akcija „Darom“ rengiama jau dvyliktą kartą. Tradiciškai, kaip ir kasmet, mūsų gimnazijos bendruomenė prisijungė prie šios šaunios iniciatyvos. Balandžio 17 d. susirinkę mokiniai dalyvavo civilinės saugos pamokoje. Vėliau kūrė plakatus bei žiūrėjo filmukus apie atliekų rūšiavimą. Apsišarvavę grėbliais, šiukšlių maišais bei pirštinėmis mokiniai, mokytojai, gimnazijos darbuotojai, nusiteikę pavasariškai suskubo tvarkyti gimnazijos aplinkos.
Susiskirstę grupelėmis, draugiškai pasidalino darbais: vieni grėbė pernykščius lapus, rinko šiukšles bei medžių šakas, kiti rinko akmenis, tvarkė gėlynus. Visi stropiai ir nuotaikingai dirbo, juk mokytis, sportuoti ir leisti laisvalaikį gražioje gimnazijos aplinkoje kur kas smagiau. Užbaigę visus darbus, gimnazijos valgykloje vaišinosi kareiviška koše, arbata bei bandelėmis.
Džiaugiamės, kad kiekvienais metais surenkama vis mažiau šiukšlių ir gimnazijos aplinka gražėja.

Socialinė pedagogė Renata Radivilovič