Tarptautinė mokytojų diena

Straipsnio data 2018-10-05

Mokytojų diena

Spalio 5-ąją mokyklos bendruomenė paminėjo Tarptautinę mokytojų dieną. Vyresnieji mokiniai vedė pamokas mokytojams ir mokiniams. Per pirmą pamoką mokytojai vaišinosi prie vaišių stalo ir atsakinėjo į klausimus iš savo praeities, per antrą žaidė gerųjų savybių žaidimą su kortelėmis, trečios pamokos metu keliomis nuotraukomis bandė įamžinti savo sugalvotas istorijas, per ketvirtą pamoką kūrė linksmas istorijas apie mokyklos mokytojus ir mokinius. Jaunesni mokiniai dalyvavo viktorinoje, technologijų veikloje, žaidė kūrybiškus žaidimus. 12 val. įvyko IIG klasės mokinių suorganizuotas koncertas (vedėjai Emilija Butkutė ir Lukas Kaziukevičius). Kiekviena klasė buvo parengusi pasirodymą ir sveikinimą. Mokytojai buvo šiltai pasveikinti dainomis, žodžiais, vaizdo įrašais, dovanomis ir nominacijomis. Mokyklos bendruomenės nuotaika buvo pakili, šventiška. Mokiniai linkėjo mokytojams įkvepiančių idėjų ir prasmingų darbų.

Emilija Butkutė IIGkl. ir Paulina Narkūnaitė IVG kl.