Mokytojų diena

Straipsnio data 2022-10-05

Mokytojų diena

Spalio 5-ąją dieną Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje tradiciškai buvo paminėta Mokytojų diena. Šiemet pirmą pamoką vedė mokytojai, o likusias – IIIG-IVG klasių mokiniai, kurie tądien buvo „mokytojais”. Kitų pamokų metu mokytojai dalyvavo IIG klasės mokinių suorganizuotose veiklose. Per pirmą mokinių vedamą pamoką  mokytojai iš laikraščių kirpo žodžius, kuriais apibūdino savo profesiją ir iš jų suklijavo koliažą.  Paskui mokytojai traukė lapelius su savo kolegos vardu ir turėjo nupiešti ,,ištraukto“ mokytojo šaržą per dvi minutes. Mokytojai šypsojosi ir su malonumu atliko šias ir kitas užduotis. Pasibaigus veikloms, visi suskubo į aktų salę, kur vyko renginys, skirtas Mokytojų dienai: dvyliktokai tarė sveikinimo žodžius mokytojams, pradinukai sveikino grodami ukulėlėmis ir daina „Tarp medžių melagių”, penktokai taip pat nudžiugino mokytojus skambia daina. Vėliau dvyliktokai mokytojams įteikė nominacijas. Kaip kasmet paskelbė „METŲ MOKYTOJĄ”. Šiemet šiuo titulu apdovanotas Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas. Ši diena buvo kupina šypsenų,staigmenų, netikėtumų ir, žinoma, pražydusi gėlėmis.

IIIG klasės mokinė Milena Gerasimovič