Matematikos savaite anotacija

Straipsnio data 2018-03-21

Gimnazijos gyvenimas

Kovo 14 – 22 dienomis gimnazijoje vyko matematikos savaitė. Matematikos mokytojos L. Lubauskaitė ir V. Čižiūnienė visą savaitę organizavo įvairius renginius, kurių tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika bei jos istorija, gilinti matematines žinias ir ugdyti kūrybiškumą, lavinti loginį mąstymą ir intelektą, tobulinti komandinius bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.
Kovo 14 dieną aktų salėje prasidėjo vaizdo konferenciją paminėti Tartautinę skaičiaus (Pi) dieną, o gimnazijos šeštokai varžėsi konkurse ,,Skaičiaus (Pi) miesto piešimas”. Atlikdami asmenines užduotis, mokiniai išbandė savo matematinius gebėjimus, praplėtė akiratį, atrado matematiką mene.
Kovo 15 dieną visų klasių mokiniai aktyviai dalyvavimo tarptautiniame matematikos konkurse Kengūra.
Kovo 19 dieną tarp 8 – IIIG klasių mokinių vyko komandinės varžybos: ,,Skaičius, kuris neturi pabaigos”.
Kovo 20 dieną tarp 6 – 7 klasių mokinių vyko ,,Matematinis šiupinys’’. Visi dalyviai ir sirgaliai prasmingai ir smagiai praleidę laiką, buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais.
Kovo 21 dieną IIG ir IIIG klasių gimnazistai lankėsi VU MIF Lietuvos matematikų muziejuje.
Savaitės pabaigoje šeštokams vyko matematikos projektinis darbas  ,,Abstakcijos realizavimas matematikoje” ir organizuota darbų paroda.

Gimnazijos matematikos mokytojos  metodininkės Vaclava Čižiūnenė ir Laimutė Lubauskaitė