Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada rajoninis etapas

Straipsnio data 2018-03-20

Gimnazijos gyvenimas

2018 m. kovo 20 d. Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje vyko Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados rajoninis etapas. Renginyje dalyvavo rajono 3 ir 4  klasių mokiniai,  viso 31 dalyvis. Kol mokiniai sprendė sudėtingas matematikos užduotis, mokytojams buvo surengtas teorinis – praktinis seminaras: gimnazijos psichologė Milda Biveinienė skaitė pranešimą „Sėkmingo mokymosi link“, anglų kalbos mokytoja metodininkė Dovilė Banienė supažindino mokytojus su įvairių tinklapių panaudojimo pamokose galimybėmis, mokytojai bandė praktiškai atlikti viktorinos užduotis. III G klasės mokinės Paulina Narkūnaitė ir Karolina Polonskają įdomiai papasakojo apie habil. Dr. Meilę Lukšienę. Renginys buvo prasmingas ir mokytojams, ir mokiniams. Kaip kiekvienoje olimpiadoje, džiugiausias momentas – nugalėtojų skelbimas. Mokiniai varžėsi dviejose amžiaus grupėse: 3-ių klasių bei 4 – tų klasių amžiaus grupėse.

Trečias garbingas vietas užėmė:

Vilniaus r. Avižienių gimnazijos 3 klasės mokinė Barbora Sinkevičiūtė, mokinę rengė mokytoja Elena Truselienė;

Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos 3 kl. mokinys Kazimieras Pukalskas, mokinį rengė mokytoja Jūratė Malinauskienė.

Vilniaus r. Pagirių gimnazijos 4 klasės mokinė Ema Balčiūnaitė, mokinę olimpiadai rengė mokytoja Rima Petruškienė;

Šie mokiniai ir jų mokytojai bus apdovanoti Vilniaus rajono Švietimo skyriaus padėkos raštais.

Olimpiados nugalėtojais tapo 3 – ių klasių amžiaus grupėje:

I vieta – Vytenė Dyšaitė Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija, mokytoja  Ramunė Redeckienė;

II vieta – Andrėja Žymantaitė Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla, mokytoja Meilė Prudnikovienė.

4 – ų klasių amžiaus grupėje:

I vieta – Julius Lingė Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija, mokytoja Diana Želichovskienė;

II vieta – Laurynas Zizas Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija, mokytoja Ramutė Barutytė.

Šie mokiniai ir jų mokytojai bus apdovanoti Vilniaus rajono Švietimo skyriaus padėkos raštais bei dalyvaus Nacionaliniame matematikos konkurse šalies mokyklų 3-ių ir 4-ų klasių mokiniams 2018-04-28 Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete, Naugarduko g.25, Vilnius.

Renginio organizatorės – Marijampolio M. Lukšienės gimnazijos pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Rasa Makarevičienė ir Asta Andrikonienė