Brolių Artūro ir Igorio Steško merginų futbolo turnyras “Vievio taurė”

Straipsnio data 2018-02-11

Sportas

2018 metų vasario 11 dieną Vievio gimnazijoje vyko praeityje žymių Lietuvos futbolininkų brolių Artūro ir Igorio Steško organizuotas merginų futbolo turnyras “Vievio taurė”. Mūsų gimnazijos 8 jaunosios futbolininkės atstovavo MFK “Žalgiris” ir “Marijampolis” komandoms. Varžybose galėjo rungtis merginos gimusios 2000 m. ir jaunesnės, tad mūsų komandos buvo vienos jaunausių turnyre. Pradžioje komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius po 3 komandas. MFK “Žalgiris” komanda pogrupio varžybose įveikė “Vilkijos” komandą (1:0) ir sužaidė lygiosiomis su “Granito” komanda (0:0). Suskaičiavus taškus pogrupyje iškovota pirmoji vieta. “Marijampolio” komanda įveikė “Trakus” (2:0), o varžybos su “Prienais” baigėsi taikiai (0:0). Galutinėje įskaitoje pogrupio varžybose likome 2 vietoje. Pusfinalyje susitiko MFK “Žalgiris” ir “Marijampolio” komandos. Užtikrintą pergalę šventė žalgirietės (5:0). Kovoje dėl trečiosios vietos susitiko “Marijampolio” ir “Granito” komandos. Pagrindinis varžybų laikas baigėsi taikiai 0:0. Baudinių serijoje sėkmė šypsojosi “Granitui” (1:0). Didysis finalas nebuvo toks įtemptas ir emocingas. Mūsų komanda užtikrintai įveikė Prienus 5:0. Iškovota pirmoji vieta ir įspūdinga taurė šiame puikiai organizuotame merginų futbolo turnyre. Tai buvo paskutinės varžybos prieš artėjantį Lietuvos futbolo mokyklų čempionatą.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas